Znáte nás dobře. Máte to k nám od stanice metra Lužiny pár kroků. Už 28 let Vám pomáháme lépe vidět a lépe vnímat. Zažili jsme tu hodně krásných okamžiků a setkání, ale také věci tíživé, jako třeba stěhování, ekonomickou krizi i obměnu stěžejních a oblíbených zaměstnanců. O to všechno, o dobré i zlé, jsme ale nakonec bohatší, to všechno k příběhu naší optiky patří. A my sníme o tom, že ten příběh bude ještě dlouho pokračovat!

Požár založený cizí rukou, který v neděli 3. května 2020 ráno zachvátil naši provozovnu, zničil všechno, na co oheň stačí. Jsou však i věci, kterých se nedotkl, protože takovou moc a sílu nemá. Patří k nim naše víra v budoucnost optiky na Lužinách a odhodlání ji vzkřísit. Přijmout vše, co nám osud nadělil, nemusí být tak těžké, pokud věříme, že nás i taková zkušenost může posílit. Když mohou z popela povstávat fénixové, povstane i naše optika.

Jsou chvíle, kdy člověk nevěří svým očím, i chvíle, kdy mu zbudou jen ty příslovečné oči pro pláč. To ale nebude náš případ. Dnem i nocí houževnatě pracujeme na obnově toho, co jsme společně s Vámi budovali a o čem jsme přesvědčeni, že má smysl. Velice si ceníme, pokud jste se rozhodli nám pomoci, a to buď nákupem poukázky na brýle nebo příspěvkem do veřejné sbírky.

Dárkový poukaz

2 + 1 = ?

Po odeslání formuláře Vám zašleme číslo účtu a variabilní symbol pro platbu bankovnim převodem.

Po obdržení platby na náš účet Vám dárkový poukaz vyhotovíme a zašleme Vaši emailovou adresu.

Platnost dárkového poukazu končí 31.12.2021.

Veřejná sbírka

Veřejná sbírka je vyhlášena za účelem získání peněžních prostředků na záchranu a obnovu provozu rodinné Oční optiky Lužiny, která byla v neděli 3. května 2020 v brzkých ranních hodinách zničena rozsáhlým požárem. Finanční prostředky z veřejné sbírky budou využity zejména na stavební a instalatérské práce při rekonstrukci zcela zničeného interiéru, na nákup nezbytného interiérového vybavení a opravy poškozených přístrojů, případně pořízení přístrojů nových. Část finančních prostředků bude použita také na pokrytí mzdových nákladů zaměstnanců ohrožených propuštěním, zbylé vybrané finanční prostředky budou věnovány poskytovatelům sociálních služeb působících na území městské části Praha 13. Naší snahou je postarat se o to, abychom co nejdříve mohli znovu poskytovat své služby v rozsahu a kvalitě, na které jste byli zvyklí. Věříme, že pro naši optiku s bezmála třicetiletou tradicí to bude nový začátek. Nashledanou v lepších časech!

© Copyright - Optika-Lužiny // by Efraim // WordPress